|
Balans/V&W rekening (x €1000) |
2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaste Activa | Vergelijk | 1.122.277 | 1.004.400 | 684.247 | 609.983 | 576.882 | 541.691 | 872.400 | 865.300 | 876.600 | 983.650 |
| Vlottende Activa | Vergelijk | 791.891 | 844.121 | 771.484 | 723.527 | 624.669 | 569.770 | 450.900 | 407.600 | 400.700 | 433.510 |
| Totaal Activa | Vergelijk | 1.914.168 | 1.848.521 | 1.455.731 | 1.333.510 | 1.201.551 | 1.111.461 | 1.323.300 | 1.272.900 | 1.277.300 | 1.417.160 |
| Eigen Vermogen | Vergelijk | 1.125.190 | 1.043.116 | 900.301 | 839.334 | 724.935 | 622.928 | 517.700 | 460.300 | 436.300 | 473.628 |
| Minderheidsbelang | Vergelijk | -208 | 286 | 9.616 | -351 | 256 | 34.250 | 34.100 | 35.600 | 42.500 | 47.159 |
| Voorzieningen | Vergelijk | 35.431 | 87.266 | 60.774 | 59.574 | 63.800 | 65.128 | 131.900 | 139.600 | 120.800 | 67.015 |
| Langlopende schulden | Vergelijk | 237.444 | 248.640 | 65.690 | 45.406 | 43.421 | 78.487 | 333.000 | 375.900 | 409.700 | 438.460 |
| Kortlopende schulden | Vergelijk | 516.311 | 469.213 | 419.350 | 389.547 | 369.139 | 310.668 | 306.600 | 261.500 | 268.000 | 390.898 |
| Totaal passiva | Vergelijk | 1.914.168 | 1.848.521 | 1.455.731 | 1.333.510 | 1.201.551 | 1.111.461 | 1.323.300 | 1.272.900 | 1.277.300 | 1.417.160 |
| Omzet | Vergelijk | 1.464.677 | 1.397.380 | 1.246.901 | 1.216.187 | 1.069.487 | 936.218 | 938.300 | 868.900 | 861.882 | 871.828 |
| Winst voorgezette activiteiten | Vergelijk | 150.451 | 145.782 | 121.088 | 121.319 | 115.690 | 141.769 | 54.400 | 21.000 | 1.759 | 37.867 |
| Winst beeindigde activiteiten | Vergelijk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Minderheidsbelang | Vergelijk | 436 | -492 | 210 | 648 | -2.529 | -4.304 | -2.900 | -900 | -4.334 | -3.221 |
| Netto resultaat | Vergelijk | 150.887 | 145.290 | 121.298 | 121.967 | 113.161 | 137.465 | 51.500 | 20.100 | -2.575 | 34.646 |